Wirtualna adopcja

Wirtualne adopcje

 

Regulamin wirtualnych adopcji

 

  1. Adopcja polega na objęciu opieką konkretnego psa/psów lub kota/kotów i sponsorowaniu pomocy rzeczowej lub opłacaniu badań (wszystko w zależności od możliwości wirtualnego opiekuna).
  2. Schronisko w miarę możliwości publikuje podziękowania dla wirtualnego opiekuna w mediach społecznościowych.
  3. Schronisko informuje wirtualnego opiekuna o fakcie adopcji zwierzęcia, które jest pod jego opieką.
  4. Rzeczy dla zwierząt można przekazywać osobiście lub wysyłać na adres „Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kielcach”, ul. Ściegiennego 203, 25-116 Kielce.
  5. Zwierzę może zostać objęte wirtualną opieką zarówno przez jedną osobę jak i przez większą grupę (szkoła, klasa, firma). Jeden pies/kot może mieć kilku opiekunów. Wirtualna adopcja nie wyklucza adopcji faktycznej przez osoby trzecie.
  6. Rzeczy które może kupować wirtualny opiekun to: plastikowe legowiska, zabawki dla psów/kotów, gryzaki, suplementy/witaminy, karma w puszkach lub sucha, ubranka na zimę, buda lub inne przedmioty potrzebne zwierzęciu. Istniej możliwość ufundowania zwierzęciu wizyty u Groomera lub opłacenia dodatkowych badań.
  7. Do adopcji wirtualnej potrzebny jest: numer telefonu, adres mail, ewentualnie adres do korespondencji (nie jest konieczny).
  8. Prosimy o podpisywanie paczek imieniem zwierzęcia, w przypadku wysyłki na adres schroniska.
  9. Wirtualny opiekun może przychodzić do swojego podopiecznego w godzinach funkcjonowania schroniska. Może również wychodzić na spacery – aby uzyskać taką możliwość, należy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu.
  10. Aby zostać wirtualnym opiekunem z możliwością wyprowadzania zwierząt/spędzania z nimi czasu należy podpisać umowę o wolontariat (dla wirtualnego opiekuna).

Formularz: Imię psa/kota adoptowanego wirtualnie: Imię i nazwisko: Adres mail: numer kontaktowy: ewentualnie – adres do korespondencji: Czy wyraża Pan/Pani zgodę na publikację imienia i nazwiska? Czy będzie Pan/Pani chciał/a spędzać czas z psem/kotem w schronisku/wychodzić na spacery?