Pulpik

Pulpik

  • Psy
  • Samiec
  • średnia
  • 11 lat
  • Pulpik
  • Pulpik
PulpikPulpik
img

O mnie

Pulpik 🧡
To psiak przyjęty do schroniska wraz z Tigerkiem. Oba psiaki mieszkały przez ostatnie lata samotnie na jednej z opuszczonych posesji, dokarmiane przez osobę o dobrym sercu. Zostały przejęte przez Inspektorat Arka i przekazane do schroniska. Niestety lata życia samotnie odbiły się na ich psychice i początkowo psiaki były wystraszone i niechętnie reagowały na bliższe kontakty. Niegdyś nieprzystępny Pulpik jest teraz uśmiechniętym pyszczkiem, dzielnie kroczącym u boku człowieka 🧡 Coraz chętniej wychodzi mu zapoznawanie się z nowo poznaną osobą, gdy ktoś poświęci mu chwilkę czasu, staje się naprawdę przymilnym, ciekawym człowieka psiakiem. Wreszcie po 5 latach życia bez człowieka ma zapewnione regularne spacerki i dużo towarzystwa, do pełni szczęścia brakuje już tylko kochającego domku 🙂 Pulpik akceptuje większość innych psiaków. Tigerek z którym dzielił boks znalazł już domek, marzymy więc by szczęście uśmiechnęło się również do Pulpika. Psiak jest już gotowy do adopcji, prosimy o udostępnienia 🧡

Data urodzenia: ~ 2010
Waga: 9kg

Informujemy, że każdego zwierzaka można objąć wirtualną adopcją. W celu uzyskania informacji na ten temat prosimy o kontakt przez mail (schronisko.dyminy@wp.pl lub przez profil na facebooku:https://www.facebook.com/schroniskokielce)
Więcej informacji o zwierzaku można uzyskać, kontaktując się z biurem Schroniska pod nr tel.: 41-361-67-24 (8:00-16:00). Do adopcji psa potrzebny jest dowód osobisty, smycz i obroża.Do adopcji kota potrzebny jest dowód osobisty oraz transporter. Wszystkie psy i koty są zachipowane, odrobaczone, zaszczepione przeciwko chorobom zakaźnym. Psy również przeciwko wściekliźnie. Dorosłe zwierzęta mogą wyruszyć do nowego domu po wykonanym zabiegu kastracji/sterylizacji. Szczenięta/kocięta opuszczają schronisko bez zabiegu, ale mają zapewniony darmowy zabieg sterylizacji/kastracji w odpowiednim wieku. Wiek psa/kota określany jest na podstawie stanu uzębienia i wyglądu ogólnego, dlatego należy go traktować jako wartość orientacyjną. Na życzenie dodatkowe badania (USG, RTG, badania krwi, badania kału/moczu). ADOPCJA JEST DARMOWA
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU – WARSZAWA, KRAKÓW, WROCŁAW, POZNAŃ, KATOWICE, ŁÓDŹ, LUBLIN lub inne miasta po uzgodnieniu.

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a adopcją tego psa, prosimy o wiadomość z odpowiedziami na poniższą ankietę:

0. Imię psa jeśli wybrane
1. Gdzie będzie mieszkał pies? w domu? w bloku? na podwórku? gdzie będzie spał?
2. Jaki jest Państwa stosunek do kastracji zwierząt?
3. Czy są w domu jakieś zwierzęta? jakie? Czy są wykastrowane?
4. Czy były wcześniej w domu zwierzęta? Co się z nimi stało?
5. Czym będzie karmiony pies? (sucha/mokra karma/inne – jakie?) prosimy podać markę karmy!
6. Co z pieskiem w przypadku wyjazdu na wakacje?
7. Czy są w domu dzieci? W jakim wieku?
8. Gdzie będziecie Państwo chodzili z psem do weterynarza?
9. Czy wszyscy domownicy się zgadzają na nowego członka rodziny?
10. Czy nikt nie ma alergii?
11. Czy są Państwo gotowi na wydatki wiążące się ze szczepieniami/odrobaczeniami, leczeniem?
12. Czy zdają sobie Państwo sprawę, że zwierzę będzie na początku załatwiało się w domu?
13. Czy są Państwo świadomi, że zwierzę może niszczyć różne rzeczy w domu?
14. Czy znają Państwo termin – „lęk separacyjny”?
15. Czy są Państwo świadomi, że zwierzę ze schroniska mimo odrobaczeń i kontroli lekarskich może mieć pasożyty i może wystąpić konieczność dalszego leczenia oraz odrobaczania?
16. Czy są Państwo gotowi na wydatki związane z wyprawką dla psa?
17. Czy są Państwo w stanie kupić wskazaną przez schronisko karmę?
18. Punkt dotyczy szczeniąt – czy są Państwo świadomi, że szczenię ze schroniska może być chore na parwowirozę(wysoce śmiertelna choroba zakaźna, początkowo może być bezobjawowa)?
Informujemy, że wypełnienie ankiety nie jest jednoznaczne z rezerwacją zwierzęcia. Chęć rezerwacji można wyrazić po pozytywnie wypełnionej ankiecie – trzeba poprosić o dokonanie rezerwacji, jeśli ktoś jest zdecydowany w 100% na zabranie zwierzęcia.
Nadmieniamy, że jeśli znajdzie się właściciel zwierzęcia, przed adopcją, ma on pierwszeństwo w stosunku do zwierzaka.

Chcesz mnie adoptować?

Schronisko w Dyminach
ul. Ściegiennego 203
25-116 Kielce
schronisko.dyminy@wp.pl
41 361 67 24
(w godzinach 8:00 – 16:00)