Piłek

Piłek

  • Koty
  • Samiec
  • średnia
  • 9 lat
  • Piłek
  • Piłek
PiłekPiłek
img

O mnie

PIŁEK – to kocurek, który wraz z 3-ema innymi kotami trafił do nas na wniosek Urzędu Miasta. PIŁEK to duży kocur, bardzo miziasty, towarzyski. Na początku był wystraszony, teraz jest już kontaktowy 🙂 Duża kulka futra do tulenia i miziania 🙂 Piłek nie jest nachalny w swojej obecności, ale chętnie korzysta z okazji do miziania 🙂 Data urodzenia: ~2009 Waga: 5,8 Testy FiV/Felv: negatywne

Informujemy, że każdego zwierzaka można objąć wirtualną adopcją.

W celu uzyskania informacji na ten temat prosimy o kontakt przez mail (schronisko.dyminy@wp.pl lub przez profil na facebooku:https://www.facebook.com/schroniskokielce) Więcej informacji o zwierzaku można uzyskać, kontaktując się z biurem Schroniska pod nr tel.: 41-361-67-24 (8:00-16:00). Do adopcji psa potrzebny jest dowód osobisty, smycz i obroża. Do adopcji kota potrzebny jest dowód osobisty oraz transporter. Wszystkie psy i koty są zachipowane, odrobaczone, zaszczepione przeciwko chorobom zakaźnym. Psy również przeciwko wściekliźnie. Dorosłe zwierzęta mogą wyruszyć do nowego domu po wykonanym zabiegu kastracji/sterylizacji. Szczenięta/kocięta opuszczają schronisko bez zabiegu, ale mają zapewniony darmowy zabieg sterylizacji/kastracji w odpowiednim wieku. Wiek psa/kota określany jest na podstawie stanu uzębienia i wyglądu ogólnego, dlatego należy go traktować jako wartość orientacyjną. Na życzenie dodatkowe badania (USG, RTG, badania krwi, badania kału/moczu). ADOPCJA JEST DARMOWA ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU – WARSZAWA, KRAKÓW, WROCŁAW, POZNAŃ, KATOWICE, ŁÓDŹ, LUBLIN lub inne miasta po uzgodnieniu. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a adopcją tego kota, prosimy o wiadomość z odpowiedziami na poniższą ankietę:

1.Czy są jakieś zwierzęta w domu?

2.Czy wcześniej były? Co się z nimi stało?

Czy były kastrowane?

3. Czym będzie karmiony kotek? (marka karmy, rodzaj)

4. Jaki jest pani/pana stosunek do kastracji zwierząt?

5. Czy kotek będzie wychodzący/niewychodzący?

6. Co z kotem w przypadku wyjazdu na wakacje?

7. Gdzie będzie pani/pan chodził/a do weterynarza z kotem?

8. Kotek będzie mieszkał w domu, na podwórku, w bloku?

9. Czy okna w miejscu zamieszkania są zabezpieczone? jeśli tak, to w jaki sposób? jeśli nie, to czy planuje pani/pan je zabezpieczyć?

10. Czy są w domu dzieci? W jakim wieku?

11. Czy są Państwo gotowi na wydatki wiążące się ze szczepieniami/odrobaczeniami, leczeniem?

12. Czy zdają sobie Państwo sprawę, że zwierzę może na początku załatwiać się poza kuwetą? Co Państwo zrobią w takim przypadku?

13. Czy są Państwo świadomi, że zwierzę może niszczyć różne rzeczy w domu?

14. Czy są Państwo świadomi, że zwierzę ze schroniska mimo odrobaczeń i kontroli lekarskich może mieć pasożyty i może wystąpić konieczność dalszego leczenia oraz odrobaczania?

15. Czy są Państwo gotowi na wydatki związane z wyprawką dla kota?

16. Czy są Państwo w stanie kupić wskazaną przez schronisko karmę?

17. Punkt dotyczy kociąt – czy są Państwo świadomi, że kocię ze schroniska może być chore na panleukopenię (wysoce śmiertelna choroba zakaźna, początkowo może być bezobjawowa)? Informujemy, że wypełnienie ankiety nie jest jednoznaczne z rezerwacją zwierzęcia. Chęć rezerwacji można wyrazić po pozytywnie wypełnionej ankiecie – trzeba poprosić o dokonanie rezerwacji, jeśli ktoś jest zdecydowany w 100% na zabranie zwierzęcia.

Chcesz mnie adoptować?

Schronisko w Dyminach
ul. Ściegiennego 203
25-116 Kielce
schronisko.dyminy@wp.pl
41 361 67 24
(w godzinach 8:00 – 16:00)