CEZARY

CEZARY

 • Koty
 • Samiec
 • średnia
 • 6 lat
 • CEZARY
 • CEZARY
 • CEZARY
CEZARYCEZARYCEZARY
img

O mnie

Cezary vel B5
Kotek znaleziony z dużymi wyłysieniami siersci, niesamowicie spragniony kontaktu z człowiekiem, rozmruczany gaduła i ogromny łasuch. Jest kotem innym niż wszystkie. Ma niepowtarzalny pyszczek o inteligentnym wyrazie – i taki jest nasz Cezary. Gdyby patrzeć mu prosto w oczy widać zrozumienie i kocią dojrzałość. Gdy się o niego mówi potrafi stanowczo zapyskować 😛 Jest zdecydowanie gadułą, i nawet podczas gorszych dni musi dorzucić swoje trzy grosze. Uwielbia głaskanie, lecz gdy coś mu nie pasuje od razu sygnalizuje to swoim wyjątkowym miałknięciem czy mrukiem.
Gwarantuję, że kociaka o takim głosie nigdy nie słyszeliście 🙂 Jest cudownym towarzyszem i od razu przykuwa uwagę. Minę ma nadętą, poważną – ale to tylko pozory! Cezary w głębi kociej duszy pragnie nieustannie kontaktu z człowiekiem i czeka na swojego ludzkiego towarzysza, z którym mógłby przeprowadzać długie dyskusje 😉 Drugiego takiego kota nie znajdziecie 🙂
Niestety Cezary od dłuższego czasu zmaga się z niewydolnością nerek. Mimo kroplówek, leków i karmy jego stan ciągle ulega pogorszeniu, ale walczymy o jego zdrowie. Jeżeli ktoś zdecyduje się na adopcję Cezarego, musi być świadomy, że kociakowi nie zostało już wiele dni 🙁

Data urodzenia: ~ 01.2016
Waga: 3kg
Testy FiV/Felv: FelV +

Informujemy, że każdego zwierzaka można objąć wirtualną adopcją. W celu uzyskania informacji na ten temat prosimy o kontakt przez mail (schronisko.dyminy@wp.pl lub przez profil na facebooku: https://www.facebook.com/schroniskokielce) Więcej informacji o zwierzaku można uzyskać, kontaktując się z biurem Schroniska pod nr tel.: 41-361-67-24 (8:00-16:00). Do adopcji psa potrzebny jest dowód osobisty, smycz i obroża. Do adopcji kota potrzebny jest dowód osobisty oraz transporter. Wszystkie psy i koty są zachipowane, odrobaczone, zaszczepione przeciwko chorobom zakaźnym. Psy również przeciwko wściekliźnie. Dorosłe zwierzęta mogą wyruszyć do nowego domu po wykonanym zabiegu kastracji/sterylizacji. Szczenięta/kocięta opuszczają schronisko bez zabiegu, ale mają zapewniony darmowy zabieg sterylizacji/kastracji w odpowiednim wieku. Wiek psa/kota określany jest na podstawie stanu uzębienia i wyglądu ogólnego, dlatego należy go traktować jako wartość orientacyjną.

ADOPCJA JEST DARMOWA

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU – WARSZAWA, KRAKÓW, WROCŁAW, POZNAŃ, KATOWICE, ŁÓDŹ, LUBLIN lub inne miasta po uzgodnieniu.

Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a adopcją tego kota, prosimy o wiadomość z odpowiedziami na poniższą ankietę:

 1. Czy są jakieś zwierzęta w domu?
 2. Czy wcześniej były? Co się z nimi stało? Czy były kastrowane?
 3. Czym będzie karmiony kotek? (marka karmy, rodzaj)
 4. Jaki jest pani/pana stosunek do kastracji zwierząt?
 5. Czy kotek będzie wychodzący/niewychodzący?
 6. Co z kotem w przypadku wyjazdu na wakacje?
 7. Gdzie będzie pani/pan chodził/a do weterynarza z kotem?
 8. Kotek będzie mieszkał w domu, na podwórku, w bloku?
 9. Czy okna w miejscu zamieszkania są zabezpieczone? jeśli tak, to w jaki sposób? jeśli nie, to czy planuje pani/pan je zabezpieczyć?
 10. Czy są w domu dzieci? W jakim wieku?
 11. Czy są Państwo gotowi na wydatki wiążące się ze szczepieniami/odrobaczeniami, leczeniem?
 12. Czy zdają sobie Państwo sprawę, że zwierzę może na początku załatwiać się poza kuwetą? Co Państwo zrobią w takim przypadku?
 13. Czy są Państwo świadomi, że zwierzę może niszczyć różne rzeczy w domu?
 14. Czy są Państwo świadomi, że zwierzę ze schroniska mimo odrobaczeń i kontroli lekarskich może mieć pasożyty i może wystąpić konieczność dalszego leczenia oraz odrobaczania?
 15. Czy są Państwo gotowi na wydatki związane z wyprawką dla kota?
 16. Czy są Państwo w stanie kupić wskazaną przez schronisko karmę?
 17. Punkt dotyczy kociąt – czy są Państwo świadomi, że kocię ze schroniska może być chore na panleukopenię (wysoce śmiertelna choroba zakaźna, początkowo może być bezobjawowa)? Informujemy, że wypełnienie ankiety nie jest jednoznaczne z rezerwacją zwierzęcia. Chęć rezerwacji można wyrazić po pozytywnie wypełnionej ankiecie – trzeba poprosić o dokonanie rezerwacji, jeśli ktoś jest zdecydowany w 100% na zabranie zwierzęcia.

Chcesz mnie adoptować?

Schronisko w Dyminach
ul. Ściegiennego 203
25-116 Kielce
schronisko.dyminy@wp.pl
41 361 67 24
(w godzinach 8:00 – 16:00)